İçinde bulunduğumuz yoğun rekabet ortamında İş zamanında yapılır ve minimum maliyetle gerçekleştirilebilirse Kar sağlanabiliyor. Yüzbinlerce dolar ödeyerek sahip olduğunuz makineleri korumak ,bakım faaliyetleri  ile verimli çalışmalarını sağlamak çözüm ortağınız olarak bizim görevimizdir.

Özel servis-bakim anlaşmaları, tüm iş makinaları  için sunabildiğimiz başlıca tekliflerdendir.

Ayrıca satmayı - değiştirmeyi düşündüğünüz makinelerde alıcıyı bakım faaliyet raporu ile bilgilendirmek için mutlaka bizden destek alınız. Ya da satışa çıkarmayı düşündüğünüz makinelere expertiz raporu düzenleyelim ve sizin için makineye biz müşteri bulalım. Gerçek değerini bulan 2. El makine satışı ve alımlarınızda  lütfen bize ulaşın.

Piyasaya her gün çeşitli  markalarla diğerlerinden farklı özelliklere sahip olduğunu savunan bir çok makine giriyor. En büyük, en güçlü, en hızlı ,en verimli veya en sağlam makine diye lanse edilen bu markalar içinden işe en uygun ve en düşük satınalma maliyetine sahip makinayı seçmek  hiç kolay değil. Biz ister size markalarımızdan en uygun teklifi verelim , ister bu süreçte bilirkişi olarak yanınızda bulunalım doğru kararı vermeniz için Trakya İNOVA desteğini talep edin.