Hızlı Servis Garanti: Gerek doğrudan şantiyede/fabrikada arıza giderilirken gerekse makineniz atölyemizde onarılırken servis uzmanlarımız çabucak makinenizi tekrar yola çıkaracaklardır. Şantiyede veya atölyede hızlı çözümleri garanti ederiz. Arızaya derhal müdahalenin şart olduğu durumlarda 7 gün 24 saat arayabileceğiniz servis telefonlarımızdan bize ilettiğiniz çağrı, tam donanımlı servis aracı ile 1 ila 6 saat içinde makineye ulaşılarak çözüme kavuşturulur.

Artısıyla Tam Hizmet: Gereken yer ve zamanda uygulama danışmanlığıyla birlikte teknik destek, tam donanımlı servis aracı ve özel takımlarla hızlı teşhis ve arızaların onarılması sağlanır.

Makinelere planlanmış düzenli ziyaretlerin bedeli kendiliğinden yüksek makine kullanım süresi ve azalan işletme maliyetleri olarak çabucak ödenir. Makine filonuz en iyi durumda saat gibi çalışır. Planlı bakım sözleşmelerimizi mutlaka inceleyiniz.

Eğitim+Donanım = Başarı: Seyyar servis teknisyenlerimiz makine parkınızda veya makinenizin bulunduğu yerde hızla servis sağlayacaktır. Deneyimli bir servis sorumlusu iş yerinize gelerek arıza bulma ve hata teşhis işlemlerini yapacaktır. Sahip olduğu donanım ve özel takımlar çabucak makinenizin yeniden tam kapasiteyle çalışmasını sağlayacak ve sizi raporla bilgilendirecektir. Servis uzmanlarımız en son teknoloji ve güncel bilgilerle şirket merkezinde, marka ve iş ortaklarımız merkezlerinde düzenli olarak eğitilmektedir.

Kalite Parasını Çıkarır: Gerek makine kontrol, bakım ve onarımı gerekse genel revizyon olsun sizi ilerletecek, yolda bırakmayacak servisleri lütfen denetleyiniz ve haklarında daha fazla bilgi alınız. Binlerce dolar ödeyerek aldığınız makinelere servis verebilecek kalite ve altyapıya sahip olup olmadıklarını sorgulayınız , performans değerlendirme sistemi ile yeterliliklerini ölçünüz, risklerinizi asgariye indiriniz. Üretici düzeyinde atölye servisi ile Trakya İnova en iyi kadroya, alanında en modern servis atölyesine ve son teknoloji ile donatılmış servis araçlarına sahiptir.