Hakkımızda

     Trakya İNOVA temel projeksiyonunu ,Trakya Bölgesi "Çorlu, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli" ve Marmara "İstanbul Avrupa yakası, Çanakkale, Balıkesir" güzergahlarında, yol iş makinaları, forklift, jeneratör ve akülü/makaslı platformların alanında lider birçok markanın satış, servis, yedek parça distribütörlüğü ve kiralama hizmetleri şeklinde özetlemek mümkündür.  Sloganımız "Üretimde süreklilik,  iyi makine ve 7/24 hizmet verebilen , her açıdan mükemmel servisle mümkün olur". Zira; yapılan işlerdeki üretim ve maliyet hesapları artık çok daha hassas. En büyük, en güçlü, en hızlı veya en sağlam makinayı satın almak işinizde başarılı olmanız için yetmiyor. Ayrıca farklı markaların diğerlerine karşı üstünlük sağlayan kendine has bazı özellikleri olabilmekle birlikte, teknolojik olarak artık arada dağlar bulunmuyor.

     Dolayısıyla yüksek verimlilik için asıl farkı yaratan, saha koşullarına ve üretim ihtiyacına en uygun makinaların belirlenmesi, sonra bunların en etkili şekilde kullanılması ve sürekli işte kalabilecekleri şekilde iyi bakılarak desteklenmesi oluyor.

     Sahada yaptığımız sürekli ziyaretlerde firmaların ihtiyaçlarında meydana gelen değişimleri ve gelişen teknolojide; tüm makinaların daha verimli, ilk günkü gibi güvenli ve daha fazla performanslı çalışabilmesi için kaliteli - zamanında servis hizmetleri ile desteklenmesi gerektiğini görmekteyiz. Yani satış sonrası hizmetler artık her şey anlamına geliyor. İş bu farkındalık içinde yapılanan firmamız Trakya'nın alanında en modern atölyesine sahip olup gerek teknik, gerekse modern yönetim bilimleri çerçevesinde sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi yeterli görmeyerek inovatif ruhla sürekli yenilenmektedir.

     Sorun ne olursa olsun minimum süre ve maliyet - maksimum kalite dengesinde çözümü Trakya İNOVA'da  bulacaksınız...

     Yenilikçi makineler ve teknolojilerini, servis anlayışına İnovasyon ile yepyeni boyut kazandıran kapsamlı tekliflerimizi keşfetmek için web sitemize göz atınız veya aşağıdaki iletişim kanallarında bizimle bugün temasa geçiniz!

e-posta:   info@trakyainova.com

Tel:  (0282)  673 48 80
Fax: (0282) 673 48 81