Servis Talebi

Yüzbinlerce dolar ödeyerek sahip olduğunuz iş makinaları eksik ve bilinçsiz servis hizmetleri, iş yoğunluğu, eleman yetersizliği ya da yönetim zaafiyetleri nedeniyle ihmal edildiğinde %27'ye varan oranlarda önlenebilir arızalar oluşmakta ve bu durum; zaman, emek, prestij ve ciddi para kayıplarına neden olmaktadır. Rekabetin yoğun, başarının hassas hesaplara dayandığı iş hayatında daha fazla zaman kaybetmeden kendi durumunuzu lütfen gözden geçiriniz.

Servis anlayışına İnovasyon ile yepyeni boyut kazandıran servis yaklaşımlarımızı keşfetmek için aşağıdaki servis faaliyetlerimize göz atabilir, web sitemizi inceleyerek hakkımızda bilgi alabilirsiniz.

Servis talebi için lütfen tıklayınız...

Servisin Önemi

Günümüz dizel motor, yakıt, hidrolik ve aktarma organları teknolojileri eskiye nazaran daha verimli, daha güçlü ve çevre dostu olmakla birlikte bir o kadar da hassas ve kirliliğe aşırı duyarlı bir yapıda imal edilmektedirler. Çünkü akışkanın içinde bulunduğu sistemler yüksek basınç altında maksimum güç üretmek için dizayn edilmektedir.

Çalışan parçalar arasında çok küçük sürtünme toleransları (boşluk) ve hassasiyetler olduğundan, geleneksel bakım ve tamir yöntemlerine alışmış işletmelerde bakım ve temizliğe yeteri kadar özen gösterilmediğinde, bakım ve onarım maliyetlerinde beklenenden daha büyük giderler ortaya çıkmaktadır. Örneğin hidrolik kumanda sistemlerinde çalışan parçalar hassas toleranslarda imal edildiklerinden dolayı (boşluklar 5-20 mikron) sistem kirliliğe izin vermemekte ve aksi durumlarda beklenmeyen arızalar ortaya çıkmaktadır. Benzer durum dizel motorlarda da (özellikle CommonRail tip) ortaya çıkmakta ve erken enjektör arızaları görülmektedir.

Sistemlerin bu derece hassasiyet gösterdiği yeni model iş makinalarında, makinaların işte kalma sürelerini arttırmak için aşağıdaki uygulamalar tavsiye edilmektedir:

1-Üretici firmaların kendi modelleri için önerdikleri bakım periyotlarına kesinlikle uymak ( Günlük, 250, 500, 1.000, 2.000 saatlik bakımlar gibi )

2-İş makinalarının bakımını kendi yapan firmaların bakım personelinin eğitimli olması ve bilgilerinin günümüz teknolojileri ile güncellenmiş olması ( tarafımızdan  teknik eğitim talep edilebilirsiniz.)

3-Bakım ekibi bulunmayan firmaların "Bakım Anlaşması Programı" satın almaları

4-Bakım yapılan alanlarda hijyenin sağlanması ( Temiz atölyeler, tertipli bakım ekipleri gibi )

5- Bakımlarda orijinal parçaların kullanılması (Orijinal dışındaki ucuz görünen benzer yan sanayi parçaların yarattığı tahribat büyük oluyor)

6-İş makinalarını bu konuda eğitim almış, sertifikalı operatörler kullanmalı ( Distribütörler ve aracı kurumlar sertifika verme konusunda yetkilendirilmiş olmalı )

Anında Yardım İçin Hazır Olmak...

Makinalarınızdan artık daha fazlasını bekliyorsunuz; daha fazla verimlilik, daha fazla güvenirlilik, daha fazla performans Bu nedenle, üstün hizmet sizin için hayati önem taşıyor. Üreticilerin İş makinelerin geliştirilmesine ve üretimine verdiği önemi, Trakya İnova benzersiz servis anlayışı  ile makinelerinin korunması için de vermektedir. Yaratıcı çözümleri ve geleceğe yatırımları ile müşterilerimizi memnun etmek için sürekli çalışan ve satış sonrasında da devamlı destek verebilecek olan ekibimiz, özen ve kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir. Bütün hizmetlerimiz, konusunda en iyilerden oluşan, yerinde eğitim almış Tam Müşteri memnuniyeti kültürüne sahip personelimiz tarafından verilmektedir. Servis personelimiz problemleri çözmek ve her zaman sizi kaldığınız yerden devam ettirebilecek seviyede uzmanlık bilgisine sahiptirler...

Günümüzde Profesyonel spor dallarında galip gelebilmek, çok iyi bir destek takımı olmadan mümkün görülmemektedir. Benzer şekilde "Profesyonel teknik destek" yol yapımı sektörü ve endüstride kullanılan forklift ve diğer makinalarda  fark yaratan bir avantajdır. Vereceğimiz destekle işinize başlarken kendinizi daha fazla güvende hissedeceksiniz.

Şantiye ya da Atölye Zemininde Güvenebileceğiniz Destek...

Hızlı servis Garanti : Gerek doğrudan şantiyede/fabrikada  arıza giderilirken gerekse makineniz atölyemizde onarılırken Servis uzmanlarımız çabucak makinenizi tekrar yola çıkaracaklardır. Şantiyede veya atölyede  Hızlı çözümleri garanti ederiz. Arızaya derhal müdahalenin şart olduğu durumlarda 7 gün 24 saat  arayabileceğiniz servis telefonlarımızdan bize ilettiğiniz çağrı , Tam donanımlı servis aracı  ile 1 ila 6 saat içinde makineye ulaşılarak  çözüme kavuşturulur.

Artısıyla tam hizmet : Gereken yer ve zamanda uygulama danışmanlığıyla birlikte teknik destek , Tam donanımlı servis aracı ve Özel takımlarla hızlı teşhis ve arızaların onarılması sağlanır.

Makinelere planlanmış düzenli ziyaretlerin bedeli kendiliğinden yüksek makine kullanım süresi ve azalan işletme maliyetleri olarak çabucak ödenir. Makine filonuz en iyi durumda saat gibi çalışır. Planlı bakım sözleşmelerimizi mutlaka inceleyiniz.

Eğitim+Donanım = Başarı :  Seyyar servis teknisyenlerimiz makine parkınızda veya makinenizin bulunduğu yerde hızla servis sağlayacaktır. Deneyimli bir servis sorumlusu iş yerinize gelerek arıza bulma ve hata teşhis işlemlerini yapacaktır. Sahip olduğu  donanım ve özel takımlar çabucak makinenizin yeniden tam kapasiteyle çalışmasını sağlayacak  ve sizi raporla bilgilendirecektir. Servis uzmanlarımız en son teknoloji ve güncel bilgilerle şirket merkezinde , marka ve iş ortaklarımız merkezlerinde düzenli olarak eğitilmektedir.

Kalite parasını çıkarır : Gerek makine kontrol, bakım ve onarımı gerekse genel revizyon olsun  sizi ilerletecek , yolda bırakmayacak  servisleri lütfen denetleyiniz ve haklarında  daha fazla bilgi alınız. Binlerce dolar ödeyerek aldığınız makinelere servis verebilecek kalite ve altyapıya  sahip olup olmadıklarını sorgulayınız , performans değerlendirme sistemi ile yeterliliklerini ölçünüz , Risklerinizi asgariye indiriniz.  Üretici düzeyinde atölye servisi ile Trakya İnova en iyi kadroya , alanında en modern servis atölyesine ve son teknoloji ile donatılmış servis araçlarına sahiptir.

Satış ve Servis Teşkilatımız - A'dan Z'ye Mesafe Almak İçin Mükemmel Bir Bilinçle Hareket Etmektedir...

Biz sadece bir makine satıcısı değiliz: Bir makinenin sevk edilmesi uzun vadeli bir servis ortaklığının başlangıcına işaret etmektedir. Servis hizmetlerinde uzman ekibimiz makine ve onun çalışması hakkında soruları yanıtlamak için her zaman oradadır. Servis uzmanlarımız kısa yanıt süreleri ve hızlı çözümleri garanti ederler. Bunun yanı sıra her ihtiyacınız olduğunda kapsamlı destek sağlamak üzere Marka ve  İş ortaklarımızın merkezleri ile her zaman yakın temastayız.

Sorun ne olursa olsun minimum süre ve maliyet-maksimum kalite dengesinde çözümü TRAKYA iNOVA'da bulacaksınız...

Yenilikçi makineler ve teknolojilerini , servis anlayışına İnovasyon ile yepyeni boyut kazandıran kapsamlı tekliflerimizi keşfetmek için web sitemize göz atınız veya aşağıdaki iletişim kanallarından bugün temasa geçiniz!

info@trakyainova.com

Tel: 0282 673 48 80
Fax: 0282 673 48 81
7/24 servis: 0533 649 14 70

Yatırımlarınızı Koruyoruz...

İçinde bulunduğumuz yoğun rekabet ortamında İş zamanında yapılır ve minimum maliyetle gerçekleştirilebilirse Kar sağlanabiliyor. Yüzbinlerce dolar ödeyerek sahip olduğunuz makineleri korumak ,bakım faaliyetleri  ile verimli çalışmalarını sağlamak çözüm ortağınız olarak bizim görevimizdir.

Özel servis-bakim anlaşmaları, tüm iş makinaları  için sunabildiğimiz başlıca tekliflerdendir.

Ayrıca satmayı - değiştirmeyi düşündüğünüz makinelerde alıcıyı bakım faaliyet raporu ile bilgilendirmek için mutlaka bizden destek alınız. Ya da satışa çıkarmayı düşündüğünüz makinelere expertiz raporu düzenleyelim ve sizin için makineye biz müşteri bulalım.  Gerçek değerini bulan 2. El makine satışı ve alımlarınızda  lütfen bize ulaşın.

Piyasaya her gün çeşitli  markalarla diğerlerinden farklı özelliklere sahip olduğunu savunan bir çok makine giriyor. En büyük, en güçlü, en hızlı ,en verimli veya en sağlam makine diye lanse edilen bu markalar içinden işe en uygun ve en düşük satınalma maliyetine sahip makinayı seçmek  hiç kolay değil. Biz ister size markalarımızdan en uygun teklifi verelim , ister bu süreçte bilirkişi olarak yanınızda bulunalım doğru kararı vermeniz için Trakya İNOVA desteğini talep edin.

Bize Güvenin...

Orijinal yedek parçalar, güvenilirlik, performans ve sağlamlık özellikleri ile dünya çapında tanınan, beklenen yüksek standartları karşılayan, sizin ihtiyacınıza yönelik olarak Marka ve iş ortağı firmalarımızın dünyanın dört bir yanındaki fabrikalarında özenle dizayn edilen parçalar, çok hızlı bir online bilgisayar sistemi sayesinde etkileyici, yüksek otomasyona sahip bir ağ ile dünyanın dört bir yanına sevk edilmektedir. Trakya İNOVA , marka ve  iş ortaklarının  verdiği destekle,  sayıları her gün artan teknik personeli ve gezici araçlarıyla, alışılagelmiş standartların üzerinde kaliteli yedek parça ve servis hizmeti vermektedir. Size ister iş makinası  , ister servis, ister kiralama , yedek parça konularında destek verelim, hedefimiz sizin %100 memnuniyetinizdir. Bu, Türk sanayine , TürkEkonomisine ve nihayetinde Türk İnsanına verdiğimiz sözümüzün en temel parçasıdır. Amacımız , Güçlü Türkiye için elimizden gelenin en iyisini yaparak destek olmaktır.

Güçlü Partner...

Satış ve servis için güvenilir bir yerel ortak oldukça değerlidir.  Sahadaki taleplerinizi karşılamak için size geniş bir hizmet kapsamı sunmaktayız. Tutkulu ve kendini adamış, motivasyonu yüksek ekibimiz işinizde başarınızı güvenle sağlar.

Denenip test edilmiş standartlarda piyasa lideri ürünler ve en iyi servis, sert rekabet ortamında ihtiyacınız olan güveni size verecektir. Trakya İnova'nın birlikte yol aldığı sektör lideri markaları ve destek ürün-hizmet aldığı iş ortakları, sizi güvenle başarının yolunda tutacaktır.

Makinenizin Güvenirliğinden Daha Önemli Birşey Yoktur...

Makinalarınızın kullanıma hazır bulunmasını ve işlevselliğini güvence altına almak ve ömrünü önemli ölçüde uzatmak için düzenli aralıklarla bakım uygulaması kaçınılmazdır.

Marka distribütörleri veya güvenilir kaynaklardan tedariki sağlanan orijinal veya isteğinize bağlı muadil yedek parçalar ile yüksek bir kaliteye ulaşırsınız. Yedek Parça ve işçiliği her daim garanti ederiz. Değiştirdiğimiz yedek parçaları tarafınıza teslim eder, arızalı-bozulmuş kısımları raporumuzda etraflıca açıklarız.